Kontaktujte nás

Bílí Tygři Liberec, český hokejový klub, který pod Ještědem každý miluje!  
A my jsme měli tu čest spojit s nimi síly. Profi hokej a profi digitální marketing patří dohromady.  Co vše bylo pod taktovkou SMWORKS? Kompletní vizuál pro sezónu, strategie komunikace, kampaně v digitálu i printu, kompletní analytika a nový kabát pro fanshop s pokročilou automatizací prodeje. 

Nový tygří e-shop 

Starý, ještě neresponzivní e-shop, jsme nahradili fungl novým. Plně automatizovaně řeší kompletní správu skladů, produktů a objednávek s plným napojením na účetní systémy. Technologicky vyspělé řešení totiž šetří to nejdůležitější. Čas a peníze. 

Co na to klient?

Lukáš Přinda

,,Troufám si říct, že setkání s SMWORKS pro nás byla jedna z výher. Je úžasný, že se při komunikaci s nimi necítím tak, že máme dodavatele, ale součást týmu, která nám pomáhá, a to je pro nás podstatný."

Lukáš Přinda viceprezident klubu

Výkon i mimo led

Online marketing pro e-shop je další společná disciplína. Mailing, efektivní nastavení a optimalizace reklam až po analýzy uživatelského chování a všech dat, které Tygrům úspěšně slouží při strategickém rozhodování v rámci nákupu produktů.  

 

Tvorba kampaní

Výsledky kampaně

V meziročním porovnání se nám společnou prací podařilo nejen dosáhnout všech důležitých KPI’s, ale posunout je mnohem výš

ikona
ROI +320 %
ikona
Tržby +122 %
ikona
Prům. hodnota objednávky +27 %

Grafika kam se podíváš

Kromě online marketingu stojíme i za celým vizuálem sezóny 2019/2020 a 2018/2019. Když čekáte na tramvaj, kupujete permanentku, nebo jste na zápase tam všude vidíte naší grafickou stopu.  

Klíčový vizuál 2019/2020

Obalky Permanentky
Dresy
Dresy
Plakat
Plakat

Klíčový vizuál 2018/2019

Fotogalerie

 

Digital marketing that works.