Kontaktujte nás

Avlka

Avlka

Pro Amatérskou volejbalovou ligu jsme vytvořili kompletní vizuální identitu od tvorby nového loga až po webové stránky. Dalším krokem bylo vytvoření unikátní webové aplikace, která umožňuje pořadateli ovládat celou ligu z jednoho místa a hráčům slouží jako online registrační karta a jako platforma pro komunikaci nejen s vlastním týmem, ale i s ostatními hráči a pořadateli.

NOVÁ TVÁŘ

Tvorba loga se odvíjela od akronymu AVL, který se zjemnil na AVLka. Bylo tedy vytvořeno jednoduché logo podpořené specifickou barevnou kombinací. Vizuál se vyznačuje vlastním fontem písma, a díky tomu je možné tvořit další propagační materiály i bez přímé podpory grafika.

NENÍ WEB JAKO WEB

Hned titulní strana obsahuje kompletní informační centrum a kalendář aktuálních akcí včetně napojení na sociální sítě.

V momentě přihlášení se z návštěvníka stává hráč nebo kapitán, který má přístup do přehledu svých týmů, získaných bodů a nových událostí. Přihlášení hráče slouží také jako oficiální online registrační karta.

Jak to vidí pořadatel

Další zajímavou částí je webová platforma, kterou je možné spravovat z jednoho místa jedním člověkem. Nabízí celkový přehled všech hráčů, zápasů, ale i sezon. Systém dokáže sám automaticky vygenerovat rozpis zápasů nebo udělat statistiky jednotlivých týmů.

AVLka v číslech

20 000+

průměrná návštěvnost za měsíc

9 000+

registrovaných hráčů

17 000+

odehraných zápasů

nezůstalo jen u webu

Sponzoring

Od počátku spolupráce jsme partnerem ligy a pomáhali jsme pořádat další akce spojené s AVL.

E-Shop

Jedním z posledních projektů pro AVL bylo propojení internetového obchodu AVL s webovými stránkami a vytvoření věrnostního programu.

Běžím s AVL

AVL také každoročně organizuje akci Běžím s AVL, kde jsme vytvořili vizuální styl a webovou prezentaci. Nejenže jsme partnerem libereckého běhu, ale také se ho pravidelně účastníme.

Propojení

V rámci našich marketingových služeb pomáháme klientovi se sponzoringem a dalším rozvojem. Významným propojením bylo navázání spolupráce s naším dalším klientem – vyrábějícím mimo jiné produkty pro sportovce – Allivictus s.r.o.

 

  • Kompletní vytvoření vizuální identity
  • Na míru navržený systém umožňující správu celé ligy z jednoho místa
  • Komunikační a informační kanál pro hráče a fanoušky
  • Místo, kam se hráči stále vrací a rádi ho používají

máte také zájem?

Vybrané případové studie

MAKE SOMETHING GREAT.