Shifty Boots

Není nad poctivé řemeslo, obzvlášť od opravdového mistra. Projekt Shifty Boots od známého českého ševce Michala Pavlase, nás bavil tak, že jsme si málem kupovali motorku. V hlavní roli: ručně šité, kožené motoboty na míru.

Shifty Boots

Web, co voní kůží 

Sice jsme zatím nevymysleli, jak přenést skrze digitál vůně, ale co se týče webu Shifty Boots, jsme sakra blízko. Tyhle webovky prostě voní tak, jako byste vešli do Pavlasovy dílny.  

Pokryli jsme toho ale mnohem víc. Jedinečný produkt si zaslouží kampaň, která ho uvede s grácií. Postarali jsme se o kompletní vizuální identitu, produkci, tvorbu microsite i výkonnostní reklamu na Facebooku. 

Shifty boots - web

Vyjížďka až do Facebooku

Říká vám něco jméno Pepa Sršeň? Jestli jste motorkáři, tak stoprocentně. Pro klienta jsme připravili i výkonnostní kampaň na sociálních sítích, ve které jsme využili právě i tohoto známého moto influencera. 

 

Shifty Boots - příspěvky

Konfiguruju, konfiguruješ, konfigurujeme

Jak vypadají? Kolik stojí? Jakou můžou mít barvu? Chtěl bych monogram!  Otázky zákazníků jsme zodpověděli dřív, než je stihli položit.

Objednávkový konfigurátor poslouží jako prodejní a akviziční nástroj v jednom. Snadno tak odešlete poptávku, a Michal Pavlas se vás už doptá na detaily.

 

Shifty boots – Ukázka konfigurátoru

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.