Tropic Square

Po boku Tropic Square jsme stáli od samého začátku. Postarali jsme se o kompletní branding a vývoj webu.
Tropic Square

Tropic Square? Tropic Square!

 

Před spoluprací s Tropic Square nám byly hlubiny světa bitcoinu takřka neznámou. Vytvářet kompletní identitu pro takový projekt pro nás byla opravdová výzva, kterou jsme s veškerým nadšením přijali! A zvládli!

Podívejte se, jak Tropic Square pracuje, na čem zakládá své hodnoty a s jakým videem se prezentovalo na největším světovém BTC halvingu.

 

 

 

 

Ve stínu pod palmou...

Postarali jsme se o vytvoření kompletní vizuální identity Tropic Square, počínaje tvorbou celé značky. Společnost jsme ztělesnili, jak už název napovídá, exotickým "palma" logem. Autorský otisk jsme promítli na tiskoviny, vizitky, design manuál, bannery v on-line prostředí a také na sociální sítě.  

Tropic Square logo

Tropic Square logo

 

 

 

 

 

 

 

Naladit profily a jedem!

 

Sílu sociálních sítí si plně uvědomujeme, a proto jsme pro Tropic Square navrhli vzhled profilů na LinkedIn a Twitter. A fanoušci můžou naskakovat! 

Tropic Square – Ukázka stránky

 

Tropic Square

 

 

Webová technologie

 

 

Inovativní společnost hlásící se k otevřenosti musí reprezentovat opensource webová technologie. To nám bylo jasné od samého začátku. Ohákli jsme celý web do firemních barev a promítli do něj firemní příběh i hodnoty, na kterých si Tropic Square zakládá. 

prohlédnout web

Tropic Square – Ukázka počítač

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.