Kontaktujte nás

Výkonnostní kampaně.

Pro výkonnostní marketing jsou stěžejní konverze, tedy nějaké konkrétní měřitelné akce. Spadá sem PPC reklama (a to i na sociálních sítích), remarketing nebo RTB.

Z názvu vyplývá, že se jedná o marketing zaměřený na výkon, respektive na měřitelnou akcita se nejčastěji nazývá konverze. Může mít podobu vyplnění objednávky, přihlášení se k odběru novinek anebo jiného měřitelného cíle stanoveného klientem společně s agenturou.

S čím vám můžeme pomoci?

 • PPC reklamní síť / vyhledávání – reklamní systém u vyhledávačů, který reklamu zobrazuje nad hledanými výrazy. Platí se za ni až v momentě, kdy na ni potenciální zákazník klikne, nikoliv za její zobrazení. Cílení je možné i v rámci reklamní sítě formou bannerů na tematických webech.
   
 • Remarketing – v rámci pokročilého remarketingu můžeme cílit na uživatele, kteří sice webové stránky navštívili, ale neprovedli potřebnou akci. Takto je možné sledovat uživatele napříč všemi kanály na kterých se pohybuje.
   
 • PPC na sociálních sítích – sociální sítě dnes poskytují perfektní platformu pro reklamu všeho druhu. Obrovskou výhodou sociálních sítí je především možnost zacílení reklamy přímo na zákazníky dle specifických kritérií. Právě sociální sítě poskytují nejsilnější možný nástroj k pokročilému cílení.
   
 • Kampaně na Youtube – rádi vám pomůžeme nastartovat reklamu na YouTube. Vymyslíme strategii, zacílíme na potřebná publika a vybereme takové spoty, které přilákají skutečné návštěvníky.
   
 • RTB – rádi vám pomůžeme s programatickým nákupem displaye v aukcích. Držíme se trendů poslední doby a RTB jdeme vstříc.
   

Nejlépe fungují výkonnostní kampaně pokud jsou synergicky využívány současně s jinými nástroji digitálního marketingu. Rádi vám pomůžeme s tvorbou webových stránek, správou sociálních médií nebo brandingem. Rádi se podílíme na vašem úspěchu.
 

Digital marketing that works.