Kontaktujte nás

Výkonnostní kampaně.

Pro výkonnostní marketing jsou stěžejní konverze, tedy nějaké konkrétní měřitelné akce. Spadá sem PPC reklama (a to i na sociálních sítích), remarketing nebo RTB.

Z názvu vyplívá, že se jedná o marketing zaměřený na výkon, respektive na měřitelnou akci. Měřitelná akce, která se nejčastěji nazývá konverze, může mít podobu vyplnění objednávky, přihlášení se k odběru novinek nebo jiný měřitelný cíl stanovený klientem společně s agenturou.

S čím vám můžeme pomoci?

 • PPC reklamní síť / vyhledávání – reklamní systém u vyhledávačů, zobrazuje se nad hledanými výrazy, zde se neplatí za zobrazení reklamy, ale tehdy až zákazník na reklamu klikne. Cílení je možné i v rámci reklamní sítě formou bannerů na tematických webech.
   
 • Remarketing – v rámci pokročilého remarketingu můžeme cílit na uživatele, kteří sice webové stránky sice navštívili, ale neprovedli potřebnou akci. Takto je možné sledovat uživatele napříč všemi kanály na kterých se pohybuje.
   
 • PPC na sociálních sítích – sociální sítě dnes poskytují perfektní platformu pro reklamu všeho druhu. Obrovskou výhodou sociálních sítí je především možnost zacílení reklamy přímo na zákazníky dle specifických kritérií. Právě sociální sítě poskytují nejsilnější možný nástroj k pokročilému cílení.
   
 • Kampaně na Youtube – rádi vám pomůžeme nastartovat reklamu na YouTube. Vymyslíme strategii, zacílíme na potřebná publika a vybereme takové spoty, které přilákají skutečné návštěvníky.
   
 • RTB – rádi vám pomůžeme s programatickým nákupem displaye v aukcích. Držíme se trendů poslední doby a RTB jdeme vstříc.
   

Nejlépe fungují výkonnostní kampaně pokud jsou synergicky využívány současně s jinými nástroji digitálního marketingu. Rádi vám pomůžeme s tvorbou webových stránek, správou sociálních médií nebo brandingem. Rádi se podílíme na vašem úspěchu.
 

MAKE SOMETHING GREAT.