Kontaktujte nás

Webové stránky.

Pokud dnes chcete prorazit na internetu, bez kvalitní webové prezentace je to téměř nemožné. Ať už jste lokální firma s několika zaměstnanci nebo nadnárodní společnost, webové stránky na úrovni jsou dnes trendem, který je nutné následovat.

Proč netvoříme univerzální weby?

V SMWORKS netvoříme šablony. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tak abychom pochopili jeho podnikání a společně vytvořili účinný nástroj marketingové komunikace. Neumíme dělat webové stránky bez nápadu a originality, které jsou od sebe k nerozeznání. Proto vždy vytváříme weby, které nikde jinde neuvidíte. Děláme takové webové stránky, které klienta odliší a plně vystihují jeho podnikání.

proces tvorby webových stránek

Na co klademe důraz?

Grafika, technologie a udržitelnost v čase, začlenění do marketingové komunikace.

Vytváříme plně responzivní weby, které jsou postavené na autorském CMS a které zaujmou grafikou, funkčností a plněním cílů. Úspěšně realizujeme vše od jednoduchých microsites až po sofistikované internetové obchody.

Webovými stránkami to nekončí

Firemní Identita

Ke klientovi vždy přistupujeme komplexně. Z toho důvodu vám pomůžeme vybudovat firemní identitu, tak aby byl zákazník vždy rozpoznatelný a aby leták nebo banner spojovala jedna linka.

Propagační materiály

Máme zálibu v grafice a neobvyklá řešení nás baví! Pro naše klienty tedy nevytváříme jen webové stránky nebo bannery, ale rádi vytváříme i časopisy, letáky, katalogy nebo jakékoliv propagační materiály, kterými chce zákazník oslovit mimo vody online marketingu.

 

MAKE SOMETHING GREAT.