Kontaktujte nás

Webové stránky.

Bez kvalitní webové prezentace to nejde. A to ať jste lokální firma s pár zaměstnanci anebo nadnárodní společnost. Webové stránky na úrovni jsou zkrátka současným trendem a pokud chcete na internetu prorazit, tak je nutné jej následovat.

Proč netvoříme univerzální weby?

V SMWORKS netvoříme šablony. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Tak abychom pochopili jeho podnikání a společně vytvořili účinný nástroj marketingové komunikace. Neumíme dělat webové stránky bez nápadu a originality, které jsou od sebe k nerozeznání. Proto vždy vytváříme weby, které nikde jinde neuvidíte. Děláme takové webové stránky, které klienta odliší a plně vystihují jeho podnikání.

proces tvorby webových stránek

Na co klademe důraz?

Grafika, technologie a udržitelnost v čase, začlenění do marketingové komunikace.

Vytváříme plně responzivní weby, které jsou postavené na autorském CMS a které zaujmou grafikou, funkčností a plněním cílů. Úspěšně realizujeme vše od jednoduchých microsites až po sofistikované internetové obchody.

Webovými stránkami to nekončí

Firemní Identita

Ke klientům přistupujeme vždy komplexně. Pomůžeme vybudovat firemní identitu tak, aby byl zákazník vždy rozpoznatelný a aby leták anebo banner spojovala jedna linka.

Propagační materiály

Máme zálibu v grafice a neobvyklá řešení nás baví! Pro naše klienty tedy nevytváříme jen webové stránky nebo bannery – rádi vytváříme i časopisy, letáky, katalogy anebo jakékoliv propagační materiály, kterými chce oslovit zákazníky mimo vody online marketingu.

 

Digital marketing that works.