AZfacility

Úspěšné společnosti ví, že facility servis a jeho kvalita má přímý vliv na byznys.  Čistota pracovišť a prostor je základem pro to, aby se lidé cítili v zaměstnání dobře. Úklid, zajištění bezpečnosti, správy budov a dalších podpůrných služeb – v tom všem jsou AZfacility profíkem v oboru.

 

 

AZfacility

Šup do digitální laboratoře

Abychom nasáli maximum klientova byznysu, drželi jsme se svého ověřeného a silného nástroje. V první fázi proběhl intenzivní vstupní audit, který rozebere problematiku na atomy. A my poté, ve své digitální laborce, vyrobíme jeho digitální podobu v plné parádě. 

 

Co se od nás očekávalo?

Cíl byl jasný: Vytvořit konkurenceschopný web bez potřeby aktivního SEO, který se zároveň stane silným nástrojem pro obchodní tým a oddělení HR. Současně jsme připravili intranet pro chytré řízení firmy v digitálním prostředí.

přesvědčte se sami 

 

 

 

Budiž jeden brand

AZfacility nejsou nováček na trhu. Působí v oboru již přes 15 let. Značka si ale prošla silnou dynamikou. Proměna v AZfacility nebyla akce na týden.

Část klientů totiž znala společnost pod názvem AZclean a další jako AZservices. Web měl za úkol zvědomit jasně tuto informaci a nově obsáhnout kompletní výčet všech služeb pod jednou střechou.

 

 

A co na to čísla?

Výsledky po spuštění při meziročním porovnání kvartálů.

 

 

+21 %

Zvýšení průměrné doby trvání relace o 21 % 

 

+129 %

Zvýšení zobrazení stránek o 129 %

 

+113 %

Zvýšení nových uživatelů na webu o 113 %

 

+136 %

Růst přístupů z organického vyhledávání o 136 %

 

Kamera, klapka, uklízíme! 

Pěkný web si žádá kvalitní produkci. I ta byla čistě v naší režii. Upřímně, moc jsme si ji užili, psal se totiž květen 2020, kterému předcházely 3 měsíce lockdownu. Takže hurá do pivovaru Svijany, smíchovského Delmartu a kancelářských officů na Karlíně.

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.