BLOG.

 

 

Fojtecký drak by SMWORKS 2023

09říj

Golf, prosecco, soutěžní atmosféra a barvy podzimu – taková byla první říjnová neděle na Ypsilonce. Pojďte si s námi připomenout, jak proběhl další ročník Fojteckého draka.

Oslavili jsme SMnáct

26kvě

Už 18 let strážíme krutej sever. A to nejde nechat bez povšimnutí! Vyhrnuli jsme rukávy, sestavili produkční tým a zabookovali Kulturní centrum Vratislavice 101010. Byť si na vstup do vlastní dospělosti pamatuje jen málo z nás, na osmnáct let nejlepší agošky pod Ještědem chceme dlouho vzpomínat.

Prohnali jsme routrosaura z LBnetu centrem Liberce!

22pro

Plácli jsme si s LBnetem! Jak probíhala tvorba vymazlenýho vizoše a jak se nám podařilo přenést digitální smečku do ulic Liberce?

Fojtecký drak by SMWORKS 2022

11srp

Golfový turnaj ve znamení digitálu a prosecca – to byla neděle 7. 8. 2022. Připomeňte si společně s námi, jak celý den vypadal.

Jak jsme z fanoušků udělali hlavní hvězdy hokeje

23čen

Pět let nám pod rukama vznikají sezónní vizuály pro hokejový tým Bílí Tygři Liberec. Zatímco čtyři v minulosti udělaly po Liberci parádu, pátý jde právě do éteru. A na půlkulatý výročí spolupráce jsme se vytasili se silnou myšlenkou. Ale nepředbíhejme, představme si projekt pěkně od začátku.

Fojtecký drak by SMWORKS 2021

29srp

Golfový turnaj ve znamení digitálu a prosecca – to byla neděle 29. 8. 2021. Připomeňte si společně s námi, jak celý den vypadal.

Jak SMWORKS na EDUCA veletrhu k rozumu (ne)přišlo

12lis

Veletrhy, to je naše! A ty z nich, na kterých se přímo podílíme, nás baví o to víc.

Jak jsme bojovali s ostatními lvy

28dub

Naše sehrané agenturní duo arťák + markeťák soutěžili na Young Lions a poměřovali síly s dalšími mladými kreativci. Měli za 24 hodin vymyslet a vytvořit kampaň. Jak to dopadlo?

Jak jsme pomohli stvořit bohyni

26dub

Navázali jsme na předešlou spolupráci s Preciosou a připravili microsite k nové kampani s názvem Aurora, tedy bohyně svítání.

Pionýři podeváté před devátou

23bře

Tak jsme měli už deváté pionýry digitálu. A začínalo se v půl sedmé jako vždy. Kraloval tomu Míra Podorský a UX. Přivítali jsme u nás již ostřílené pionýry ale i pionýrské nováčky. No a afterparty se samozřejmě taky povedla.

Pioneers gr8 again

25lis

Podzimní pionýři se nám nesli ve startupovém duchu. Jirka Helmich nám přijel povědět o tom, jak může programátor ovlivnit business tím, že ho vlastně vůbec nezná.

Jak jsme učili školy komunikovat

09lis

V půlce října se ve Sportparku Liberec konala akce Educa Myjob a my jsme byli u toho. Tentokrát jsme si trochu zaškolili a zapřednášeli.

Jak jsme se předvedli s chlupáčem

25říj

Během léta se naše digitální zoologická zahrada rozrostla o dalšího mazlíčka. Tentokrát byl v hlavní roli méďa.

Kterak online agentura hrála offline

08zář

Tým jsme měli utužený ze sklípku, teď bylo načase se navzájem trochu postřílet a pořádně se vybít. Tak jsme šli na paintball.

Pionýrský sedm(iboj)

19srp

Letní pionýři byli v limitované edici a v jiné formě. Přednášeli zakládající členové a ostatní se přidávali s komentáři a názory. Naše téma bylo digitálně-sportovní.

Kterak jsme zamířili níž

08srp

Loni jsme kolektiv utužovali turistikou na Sněžce, letos jsme se vydali prozkoumat krásy Moravy do sklípku.

Jak jsme omládli

03srp

Naše kampaně pro kliniku estetické medicíny ještě nekončí. Tentokrát jsme upustili od zvířecí tematiky a zkusili jsme experiment.

Pionýři (osto)šest

22čen

Uteklo to jako Snowden do Ruska a byli další Pionýři, v pořadí už šestí. Tentokrát jsme si vyslechli něco o marketingu a konceptu See-Think-Do-Care. V hlavní roli bylo Restu.cz.

Jak pinkáme v SMWORKS

05kvě

Liberec je město volejbalu, tento rok opět mistrovské. My máme jako fanoušci, hráči a agentura volejbal rádi a často ho podporujeme, a to nejen na lokální úrovni. Jak jsme letos bojovali s volejbalem se dozvíte v našem článku.

Pionýři (o)pět nezklamali

27dub

Půlkulatí pionýři #5 měli rekordní účast, dozvěděli jsme se spoustu nového o UX a k tomu všemu jsme měli i pivo, víno a kávu.

Jak jsme ulovili kočku

30bře

Pro kliniku estetické medicíny vznikla nová kampaň. Pamatujete na žabuchu? Museli jsme jí pořídit kamaráda geparda, aby jí nebylo smutno.

Jak se z žabuchy stala princezna

25úno

Během ledna jsme tvořili kampaň pro kliniku estetické medicíny. Vznikla tak nová microsite i nové zvířátko.

Už se z toho stává tradice

10úno

V úterý 9. 2. jsme opět pořádali Pionýry digitálu, troufáme si tvrdit, že při čtvrté besedě se už dá mluvit o tradici. Naším tématem byl Kickstarter, jak na něj nám radil Honza Habich z Rockaway.

Jak jsme upražili web

29říj

Aneb příběh o kávě z dalekých krajin, kterou chce každý znát a pít.

Pionýři již podruhé

16říj

Pod taktovkou naší agentury vznikli Pionýři digitálu. V úterý se bude konat již druhá pionýrská beseda, tentokrát na téma analýza klíčových slov. Prostě SEO!

Facebook se stává blešákem

06srp

Prodávat a nakupovat na Facebooku oficiální cestou? Utopie? Nikoliv. Více v článku.

Kterak jsme zamířili vysoko

03srp

Jelikož nám nestačí spolu trávit letní dny pouze v kanceláři, o víkendu jsme se v rámci utužování kolektivu vypravili na zábavně-naučnou turistickou akci.

Jak jsme obsadili Ostrov

28čec

Že se v Čechách nedá strávit krásná dovolená? V letní kampani pro Hotel Ostrov jsme chtěli dokázat opak. S Ostrovem spolupracujeme již dlouhou dobu, ale tvorba rozsáhlé marketingové kampaně byla první svého druhu.