Baštíto

 

Psí lahůdka.

 
Projekt postavený na klíč během jednoho roku. Služba, která nemá v ČR a Evropě obdoby. Společně se 4 psími srdcaři jsme rozjeli projekt v segmentu psího krmení. Pytle granulí jsme změnili na “full service službu”. 

V čem spočívá? Krmení na míru připravené individuálně každému chlupáčovi, pravidelné dodávky čerstvého pytle každý měsíc až k vám domů. 

..

Od myšlenky po hotovou značku

Základ jsme podložili marketingovým výzkumem. Značku pak vyladili do posledního chlupu! Od názvu, strategie značky a obsahu komunikace, po osobitý vizuální styl až k uvedení na trh.  

Hlavní povel? Odlišit se. 

Poslední, co už tak nasycený trh potřeboval, byla další “granulárna”. Konkurence staví na silných kostech, lesklém kožichu a pevném hovínku. To jsme zaručili také, ale... tak trochu jinak. Ztělesnili jsme archetyp “klauna”, který kombinuje vtipné copy a hravý vizuál.
A povedlo se.  Budiž nám engagement rate svědkem! 

..
..

Ambasadoři na vodítku 

Vsadili jsme na ambasadory ve stylu hodnej a zlej polda. Dva hafani, Basti a Rasti, pomáhali provést uživatele celým procesem nákupu. Oba dva prostupují celou komunikací a všemi kanály Baštíta. 
Mimochodem, žádná fotobanka. Grafika je kompletně z naší dílny. 

Na gram přesně 

Princip Baštíta stojí na precizně a individuálně připraveném krmení. Web musel být vytvořen na míru a zohledňovat potřebné funkcionality. Algoritmus jsme vyvinuli s přesností hodináře. Dávku krmení a její složení totiž ovlivňuje mnoho proměnných – váha psa, zdravotní stav, užívané léky či fyzickou aktivitu a mnoho dalšího.

Nechybí ani napojení na účetní software, správa klientského účtu, generování štítků na pytle nebo pokročilé automatizace prodeje

..
..

Štěkáme to do světa

Naším cílem bylo pomocí nastavené komunikační strategie uvést Baštíto na trh a získat pro něj první zákazníky. Od začátku jsme se starali kompletně o sociální sítě včetně výkonnostního marketingu a celkové analytiky nad projektem. 

Fotky, videa a psí modeling

Od začátku jsme Baštítu pomáhali před i za kamerou a foťákem. Od scénářů, storyboardů, produkce, režie, točení, postprodukce až po modeling agenturních chlupáčů, kteří Baštíto hromadně otestovali! 

 

Tak co, nezkusíte to i pro svého? 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.