Klinika Nisa

Štěňátka, koťátka, supermoderní vybavení a srdce na pravém místě. To je pracovní náplň snů! Domácí, liberecká veterinární klinika NISA poskytuje tu nejkvalitnější péči mazlíkům všech druhů už od roku 1997. Spojili jsme síly a pustili se společně do práce.

Klinika Nisa

 

 

Z veterinární ordinace zvířátkovským love brandem! 

Základem obsahu byly autentické fotky čtyřnohých pacientů v čekárně, roztomilé čumáčky, reálné záběry z prostředí ordinace i sálu, obličeje personálu a samý happyend.  
Do komunikace bylo ale nutné dostat i vážná a seriózní témata o kterých se nemluví a budovat tak oddanou a loajální komunitu, ale také zvyšovat edukaci páníčků a majitelů v péči o zdraví svých mazlíků. 

 

 

 

Kvalitní web pro kvalitní leady 

Webové stránky jsme pro klienta postavili na míru. Cílem bylo snížit zatížení personálu na minimumkomunikovat klíčové služby kliniky online. Veškerá foto a video produkce vznikala také v naší režii. Podívali jsme se i na operační sál! Speciální péči jsme věnovali celé sekci o laparoskopické kastraci, která je jednou z unikátních služeb této ordinace.

Klinika Nisa – Ukázka stránky

Klinika Nisa – Ukázka stránky

 

Výkon kam se podíváš 

Kromě správy sociálních sítí, jsme si vzali na do péče i veškeré výkonnostní kampaně v rámci Google Ads a Skliku s cílem doručovat klientovi co nejvíce relevantních konverzí.  

Klinika Nisa – Reklamní baner

 

Video a fotky z naší produkce 

 

 

 

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.