DonJoy

Přihlaste se, kdo jste kdy musel nosit ortézu? A schválně, kterou značku jste měli? 

 

 

 

DonJoy

 

DonJoy!

DonJoy je český distributor ultra kvalitních, na míru vyráběných ortéz, bandáží a dalších pomůcek. Potřebovali jsme vykřičet do světa, čím jsou právě tyhle pomůcky jedinečné a že si právem zaslouží nálepku „první volba”. 

 

 

Ortézy i web na míru

Společně s klientem jsme navrhnuli web na míru. Stejně jako musí přesně padnout ortézy, které DonJoy vyrábí, vznikl i web, který respektoval brandmanuál světové matky. My jsme mu ale vdechli nový moderní design postavený na hlavních ambasadorech značky.

 

 

prohlédnout web

DonJoy – Ukázka webu

 

DonJoy – Ukázka E-shopu

 

Účetní systém included

 

Webové stránky jsou postavené a propojené se systémem třetí strany – konkrétně Money S5, kde probíhá kompletní správa účetnictví a skladů. Pro klienta řešíme i základní analytiku nad webovými stránkami.

 

Marketing pomocí věštecké koule (?) 

Jak dostat produkt, který člověk potřebuje z velké části neplánovaně, mezi správnou cílovou skupinu? Oříšek! Naštěstí se značka DonJoy má čím chlubit, a proto jsme měli nespočet pomyslné „munice argumentů”, které komunikovat. Občas jsme měli chuť si ortézu nasadit i na zdravá kolena... vypadají jako z Transformers! Náš marketingový ředitel jednu nosí. Takže my za DonJoy dáme ruku, koleno nebo rameno do ohně.  

 

Ale zpátky k práci, která se stala: Kompletní správa sociálních sítí, výkonnostní reklama a kompletní vedení kampaně jak ze strany strategie, tak kreativy.

 

Co se týká správy výkonnostních kanálů, obsáhli jsme:

Ikona

Shopping ads a social ads

Ikona

Placené vyhledávání

Ikona

Obsahová síť

Ikona

Remarketing

 

 

 

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.