Preciosa

Zlaté české ručičky, sklo a fashion. Preciosu ze sousedního Jablonce znají módní domy, návrháři, architekti, interieroví desighnéři a další mistři svých řemesel, po celém světě. V roce 2016 si nás právě Preciosa zvolila jako social media agenturu. Seveřanův digitální sen! 

 

Preciosa

 

Kampaň ve stylu SMWORKS 

Jedním z nastavených cílů kampaně pro jaro a léto 2017 s názvem „CREATE SS17“ byl růst povědomí o značce. A to  mezi definovanými cílovými skupinami. S klidným srdcem můžeme říct, že se nám to povedlo. Jak se nám zadařilo naplnit jednotlivé cíle kampaně? Více než dobře…

 

Bez obsahu by to nešlo 

Content is king! Bez něj by to nešlo, proto jsme připravili obsahovou strategii na jednotlivé kanály a dohlíželi na její správnou implementaci. 

Nikdy nestřílíme naslepo, a tak jsme zefektivnili komunikaci na jednotlivých kanálech jasným definováním cílových persón a maximálně jsme se u klienta edukovali. Strategii jsme stavěli na základě rozhovorů a úzké spolupráci se členy týmu Preciosa Crystal Components.

 

 

 

 

 

Facebook a Instagram v hlavní roli 

Ujali jsme se správy těch největších sítí – Facebooku a Instagramu. Na ty další, jako je LinkedIn,Twitter nebo Youtube, jsme pravidelně a strategicky dohlíželi. A co naše další digitální aktivity? Pomáhali jsme s rozvojem a tvorbou landing pages, mailingu nebo produkcí videa.  

 

 

Rok 2018 aneb POKRAČUJEME

Spolupráci jsme položili kvalitní základy, a tak navazujeme další kampaní pro Jaro/Léto 2018. Tentokrát vytváříme microsite k prezentaci nové kolekce Aurora.

Tato kolekce je inspirovaná starodávnou bohyní úsvitu Aurory. Její hlavní myšlenka je snaha o globální dialog, který vykresluje 6 kolekcí: Milano, Prague, Dubai, New York a Shangai.

Klikněte a mrkněte na stránku z naší dílny zde: http://www.preciosa-aurora.com

 

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.