Preciosa

Zlaté české ručičky, sklo a fashion. Preciosu ze sousedního Jablonce znají módní domy, návrháři, architekti, interieroví desighnéři a další mistři svých řemesel, po celém světě. V roce 2016 si nás právě Preciosa zvolila jako social media agenturu. Seveřanův digitální sen! 

 

Preciosa

 

Kampaň ve stylu SMWORKS 

Jedním z nastavených cílů kampaně pro jaro a léto 2017 s názvem „CREATE SS17“ byl růst povědomí o značce. A to  mezi definovanými cílovými skupinami. S klidným srdcem můžeme říct, že se nám to povedlo. Jak se nám zadařilo naplnit jednotlivé cíle kampaně? Více než dobře…

Preciosa – Graf

 

Bez obsahu by to nešlo 

Content is king! Bez něj by to nešlo, proto jsme připravili obsahovou strategii na jednotlivé kanály a dohlíželi na její správnou implementaci. 

Nikdy nestřílíme naslepo, a tak jsme zefektivnili komunikaci na jednotlivých kanálech jasným definováním cílových persón a maximálně jsme se u klienta edukovali. Strategii jsme stavěli na základě rozhovorů a úzké spolupráci se členy týmu Preciosa Crystal Components.

 

Preciosa – Sociální sítě

 

 

 

 

Preciosa – Instagram

Facebook a Instagram v hlavní roli 

Ujali jsme se správy těch největších sítí – Facebooku a Instagramu. Na ty další, jako je LinkedIn,Twitter nebo Youtube, jsme pravidelně a strategicky dohlíželi. A co naše další digitální aktivity? Pomáhali jsme s rozvojem a tvorbou landing pages, mailingu nebo produkcí videa.  

 

 

Rok 2018 aneb POKRAČUJEME

Spolupráci jsme položili kvalitní základy, a tak navazujeme další kampaní pro Jaro/Léto 2018. Tentokrát vytváříme microsite k prezentaci nové kolekce Aurora.

Tato kolekce je inspirovaná starodávnou bohyní úsvitu Aurory. Její hlavní myšlenka je snaha o globální dialog, který vykresluje 6 kolekcí: Milano, Prague, Dubai, New York a Shangai.

Klikněte a mrkněte na stránku z naší dílny zde: www.presiosa-aurora.cz

Preciosa – Webovky

 

 

Preciosa – Stránky

Preciosa – Stránky

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.