Martin Prokop

Martinu Prokopovi, závodníkovi z týmu Jipocar Czech National Team, jsme se starali o kompletní digitální aktivity od marketingu až po PR.

Martin Prokop

Martin Prokop do celého světa

 

Martin Prokop je jeden z nejznámějších českých automobilových závodníků. Je několikanásobným držitelem Zlatého volantu pro nejlepšího českého Jedná se o jediného českého účastníka v nejprestižnější rallyové soutěži na světě. 

Spolupráci jsme společně navázali, abychom Martinovi a celému týmu pomohli lépe prodat osobní značku, zajistili lepší, aktuálnější a zejména strategičtější komunikaci celého týmu. 

 

 

S čím jsme mu pomohli?

 

Správa sociálních sítí 

Ať se jelo v Argentině nebo Monte Carlu, ať už na dálko nebo přímo v místě závodu, Martinovi Prokopovi jsme se starali o realtime komunikace s fanoušky po celém světě. Včetně tvorby obsahu na klíč, komunikace s fanoušky nebo spolupráce s komunitou. 

 

Martin Prokop - sociální sítě

 

 

 

 

 

 

Martin Prokop – Ukázka soc. sítí

 

Až do tývky

Našeho klienta jsme zastupovali v jednání s médii, tak aby se obsah rozšířil mezi české diváky, kteří jsou pro klienta klíčoví. Jak se nám to povedlo posuďte samy. 

 

Martin Prokop

Interní komunikace 

 

Vypracování interní komunikační strategie a implementace do týmových procesů s přesahem do externích komunikačních aktivit.

 

 

Tvorba videoobsahu na klíč

Od vozu pro novou sezónu až po zpracování kompletních videí ze závodů.

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.