Praktik System

Firma Praktik system ekologicky zpracovává spotřebiče a další zařízení. Spolupráci jsme zahájili již v roce 2015. Nejdříve jsme redesignovali logo a upravili CI, navrhnuli marketingový koncept a kompletně se postarali o tiskoviny a přidali nové webové stránky. Aktuálně se staráme o veškerou externí komunikaci klienta a často pomáháme i s komunikací itnerní.

Praktik System

Co vše je naše dílo? 

Firmě Praktik system se staráme o kompletní korporátní identitu. Kromě redesignu loga a výroby tiskovin jsme pro ně také zpracovali propagační plakáty, brožury a další materiály k prezentaci. Staráme se ale i o jejich klienty a vyrábíme pro ně dárky přímo na míru. Kromě nezbytného CI pomáháme klientovi i s employer brandingem nejen vůči široké veřejnosti, ale také směrem k vlastním zaměstnancům – „Jsem Praktik“ – zní námi vytvořené motto.

 

Praktik System

 

 

Together for better planet

Jsme také autorem marketingového konceptu „Together for better planet". Hlavní claim vystihuje poselství společnosti – díky své ekologické činnosti dělají planetu lepším místem a to společně se svými zaměstnanci a obchodními partnery.

Praktik System – Ukázka výrobků

 

Web, foto a videoPraktik System – Ukázka webových stránek

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.