Technická univerzita v Liberci

Když nás oslovila domácí alma mater, neváhali jsme se souhlasem ke spolupráci ani vteřinu. TULka je srdcovka. Krom toho, pověstné studentské okamžiky štěstí, zoufalství, zpocených rukou i čela tam zažil nejeden z nás. Konkrétně 5 z  nás.

Technická univerzita v Liberci

 

Třistašedesátka je must have 

Zadání znělo stručně a jasně: Netradiční video pro nábor nových studentů. A protože v té době čerstvě spatřil světlo světa 360 formát, forma provedení byla jasná. Třistašedesátka it is! Věřili jsme, že není lepšího formátu, který nerozhodným středoškolákům pomůže rozhodnout se, že právě TULka je to pravé. A nemýlili jsme se. 

 

 

Kompletní produkční menu

Na bedra jsme si vzali úplně všechno – od kreativního konceptu, zajištění produkce, režie, střihu až po finální zpracování a postprodukci. Bylo to docela sousto, nebudeme lhát. Šlápli jsme do toho naplno a všechno šlapalo jak švýcarský hodinky. 

 

Přejeme příjemnou zábavu 

Zapněte si video spíš na telefonu, protože s telefonem v  ruce se můžete libovolně otáčet a užít si efekt 360tky lépe a radostněji. Ale největší pecka je to ale ve VR brýlích. Ostatně, na školních a technických veletrzích s  naším videem TULka bodovala. 360 formátu jsme věřili nejen z  hlediska efektu, ale i udržitelnosti. 

 

Jestli jste bývalými studenty, přeneseme vás zpátky v  čase. Slibujem. Okusíte znovu prostor kolejí, auly, chodeb školy, výhledu ze střechy na Harcově a mnoho dalšího.  

Slzu dojetí zamáčkli i ti, co na TULce nestudovali.

 

 

Chcete od nás pomoci s vaším projektem?

Bezva, pojďme na to.