Avlka

Avlka

Pro Amatérskou volejbalovou ligu jsme vytvořili kompletní vizuální identitu – od tvorby nového loga až po webové stránky. Dalším krokem bylo vytvoření unikátní webové aplikace, která umožňuje pořadateli ovládat celou ligu z jednoho místa. Hráčům slouží jako online registrační karta a jako platforma pro komunikaci nejen s vlastním týmem, ale i s ostatními hráči a pořadateli.

NOVÁ TVÁŘ

Tvorba loga se odvíjela od akronymu AVL, který se zjemnil na AVLka. Bylo tedy vytvořeno jednoduché logo podpořené specifickou barevnou kombinací. Vizuál se vyznačuje vlastním fontem písma, a díky tomu je možné tvořit další propagační materiály i bez přímé podpory grafika.

NENÍ WEB JAKO WEB

Hned titulní strana obsahuje kompletní informační centrum a kalendář aktuálních akcí včetně napojení na sociální sítě.

V momentě přihlášení se z návštěvníka stává hráč nebo kapitán, který má přístup do přehledu svých týmů, získaných bodů a nových událostí. Přihlášení hráče slouží také jako oficiální online registrační karta.

Jak to vidí pořadatel

Další zajímavou částí je webová platforma, kterou je možné spravovat z jednoho místa jedním člověkem. Nabízí celkový přehled všech hráčů, zápasů, ale i sezon. Systém dokáže sám automaticky vygenerovat rozpis zápasů nebo udělat statistiky jednotlivých týmů.

AVLka v číslech

20 000+

průměrná návštěvnost za měsíc

9 000+

registrovaných hráčů

17 000+

odehraných zápasů

nezůstalo jen u webu

Sponzoring

Od počátku spolupráce jsme partnerem ligy a pomáhali jsme pořádat další akce spojené s AVL.

E-Shop

Jedním z posledních projektů pro AVL bylo propojení internetového obchodu AVL s webovými stránkami a vytvoření věrnostního programu.

Běžím s AVL

AVL také každoročně organizuje akci Běžím s AVL, kde jsme vytvořili vizuální styl a webovou prezentaci. Nejenže jsme partnerem libereckého běhu, ale také se ho pravidelně účastníme.

Propojení

V rámci našich marketingových služeb pomáháme klientovi se sponzoringem a dalším rozvojem. Významným propojením bylo navázání spolupráce s naším dalším klientem – vyrábějícím mimo jiné produkty pro sportovce – Allivictus s.r.o.

 

  • Kompletní vytvoření vizuální identity
  • Na míru navržený systém umožňující správu celé ligy z jednoho místa
  • Komunikační a informační kanál pro hráče a fanoušky
  • Místo, kam se hráči stále vrací a rádi ho používají

Máte také zájem?

Vybrané případové studie